Szyby samochodowe - Opole, Nysa, Kędzierzyn Koźle

Na stanie magazynu posiadamy szeroki asortyment szyb czołowych, bocznych i tylnych pozwalający na szybką obsługę naszych klientów.

Współpracujemy z wieloma serwisami i warsztatami samochodowymi. Dysponujemy wykwalifikowaną załogą posiadającą duże doświadczenie w montażu szyb samochodowych.

Oferujemy asortyment najlepszych producentów szyb takich jak: Pilkington, Saint Gobain, Fuyao wykorzystywanych przy produkcji samochodów oraz tych mniej znanych jak Benson i Yes Glass.

W naszej ofercie znajdziesz szyby samochodowe, auto szyby, które są wykonane z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia ich wieloletnie użytkowanie. Każda z naszych filii, zarówno Opole, Nysa, jak i Kędzierzyn-Koźle zapewniają szereg usług związanych z wymianą i naprawami szyb, które uległy drobnym zniszczeniom mechanicznym. Szyby, które oferujemy są gwarancją najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.

Logotypy firm produkujących szyby samochodowe, które są wykorzystywane przez firmę Kopol

Szyby samochodowe produkowane są zgodnie ze wzorem producenta i mają standard oryginalnych części zamiennych (Pilkington, Saint Gobain, Fuyao). Właściwy kształ zapewnia komfort jazdy.

Usługa dostępna w: Opole, Nysa, Kędzierzyn-Koźle

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy